
Včerejší výšlap s osmáky na královnu Českého středohoří Milešovku, stál opravdu za to… trasa se nàm „trošku“ prodloužila o pár km kvůli ohradě s býky… kterou jsme museli kvůli bezpečnosti obejít „cestou necestou“… ujel nám vlak i autobus… nakonec vše dobře dopadlo a myslím že budeme mít na co vzpomínat… ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
P.S. Neseď ve škole. Vyraž na výlet!!!!
