Rychlá navigace

Rychlý kontakt

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Zvonění

0. hodina7:00 - 7:45
1. hodina8:00 - 8:45
2. hodina8:55 - 9:40
3. hodina10:00 - 10:45
4. hodina10:55 - 11:40
5. hodina11:50 - 12:35
6. hodina12:45 - 13:30
7. hodina13:35 - 14:20
8. hodina14:30 - 15:15

Zprávy z ředitelny

Seznam pomůcek pro budoucí žáky prvního stupně naleznete ZDE.
Celý článek
Už se pomalu stává tradicí, že v rámci přechodu žáků na druhý stupeň pořádá škola Adaptační kurz. Kurz…
Celý článek
Vzhledem k výsledkům 1. kola senátních voleb na Teplicku je na 12. 6. 2020 opětovně (z důvodu…
Celý článek

Akce 1. stupeň

Seznam pomůcek pro budoucí žáky prvního stupně naleznete ZDE.
Celý článek

Akce 2. stupeň

Vzhledem k výsledkům 1. kola senátních voleb na Teplicku je na 12. 6. 2020 opětovně (z důvodu…
Celý článek

Organizace školního roku

Zahájení školního roku2. září 2019
Podzimní prázdniny29. října a 30. října 2019
Vánoční prázdniny23. prosince 2019 - 3. ledna 2020
Konec 1. pololetí30. ledna 2020
Pololetní prázdniny31. ledna 2020
Jarní prázdniny2. března 2020 - 8. března 2020
Velikonoční prázdniny9. dubna 2020
Konec 2. pololetí30. června 2020
Hlavní prázdniny1. července 2020 - 31. srpna 2020

Dokumenty ke stažení - škola

Dokumenty ke stažení - jídelna

Nepovinné předměty

Informatika - 4.A

Mgr. Rudolf Zscherp | středa | 12:50 - 13:30 hod.

Informatika - 4.B

Mgr. Rudolf Zscherp | úterý | 13:35 - 14:20 hod.

Informatika - 4.C

Mgr. Rudolf Zscherp | čtvrtek | 13:35 - 14:20 hod.

Logopedie

Mgr. Karin Helísková | úterý | 13:30 - 15:15 hod.

Sborový zpěv

Bc. Michaela Koželuhová | pondělí | 13:45 - 15:15 hod.

Čteníčko

třídní učitelé | pondělí 1. tř, úterý 2. tř | 11:50 - 12:35 hod.

Německý jazyk - 3. tř

Mgr. Daniela Fišerová | pondělí | 12:45 - 13:30 hod.

Německý jazyk - 4. tř

Mgr. Daniela Fišerová | úterý| 12:45 - 13:30 hod.

Německý jazyk - 5. tř

Mgr. Daniela Fišerová | čtvrtek | 12:45 - 13:30 hod.

Fotbalová příprava

Mgr. David Walter | úterý | 12:45 - 13:30 hod.

Míčové hry

Mgr. Tamara Kokešová, Mgr. Miroslava Tomsová | pondělí | 11:50 - 12:35 hod.

Plavání

Mgr. David Walter | pondělí | 11:50 - 12:35 hod.

Sportovní hry

Mgr. Jana Tušerová | úterý | 12:45 - 13:30 hod.

Kroužky

Vaření

Hana Procházková, Mgr. Dana Klímová | čtvrtek | 15:30 - 16:30 hod.

Hry v bazénu

Lenka Wagnerová | úterý | 15:00 - 16:00 hod.

Sálová kopaná

Mgr. Vladimír Mašek | pondělí | 7:00 - 7:45 hod.

Zdravotní tělesná výchova

Mgr. Miroslava Tomsová | pondělí | 14:00 - 14:45 hod.

Dys. náprava

Mgr. Marina Nováková | čtvrtek | 12:45 - 13:30 hod.

Míčové hry

Mgr. Iva Budková, Mgr. Adriana Tatýrková | pondělí | 12:45 - 13:30 hod.

Florbal

Mgr. Martin Kokeš | pondělí, úterý | 7:00 - 7:45 hod. / 14:00 - 14:45 hod.

Taneční kroužek

Nikola Ottová | středa | 15:30 - 16:30 hod.

Výtvarný kroužek

Mgr. Lucie Korejsová | středa | 15:30 - 16:30 hod.

Rybářský kroužek

-- letos neotevřen

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Den otevřených dveří

Informace připravujeme...

Zápis do 1. tříd

6. 4. 2018 od 14:00 a 7. 4 . 2018 od 9:00

Balíček informací pro prvňáčky aneb co potřebujete vědět než půjdete do školy

Informace připravujeme...

Informace pro prvňáčky

Pomůcky a informace

Informace připravujeme...

Jak probíhá první školní týden?

  • Pondělí 4.9.2017
    Slavnostní zahájení školního roku – 8:00 – 8:45. Účast rodičů ve třídách je možná a vítaná.
  • Úterý 5.9.2017
    Vyučování jen do 9:40, děti probírají chování ve škole (školní řád, bezpečnost). V 8:30 bude proveden nácvik opuštění školní budovy.
  • Středa 6.9. 2017
    Vyučování opět do 9:40, pokud v rozvrhu je anglický jazyk, tak začíná (AJ platí i pro čtvrtek a pátek)
  • Čtvrtek 7.9.2017
    Vyučování do 10:45
  • Pátek 8.9.2017
    Vyučování do 10:45
  • Od pondělí do pátku je možno po vyučování přihlašovat ještě dítě do školní družiny, případně do školní jídelny (zde možno i před zahájením vyučování).
  • Od 11. 9.2017 mají první třídy standardní rozvrh do 11:40, ale jedenkrát v týdnu do 12:35 – informace o tomto a dalších věcech u třídních učitelek.

Adresa - poštovní

ZŠ Teplice, Edisonova ul. Edisonova 1732/9 41501 Teplice

Telefon a fax

417 563 486

E-mail

info@edisonka.cz