Rychlá navigace

Rychlý kontakt

Zvonění

0. hodina7:00 - 7:45
1. hodina8:00 - 8:45
2. hodina8:55 - 9:40
3. hodina10:00 - 10:45
4. hodina10:55 - 11:40
5. hodina11:50 - 12:35
6. hodina12:45 - 13:30
7. hodina13:35 - 14:20
8. hodina14:30 - 15:15

Zprávy z ředitelny

Volby do školské rády

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci. V souladu s volebním řádem vydaným Statutárním městem Teplice 18. 11. 2005 vyhlašuji volby…

Celý článek

Bezhotovostní platba ve školní jídelně

Od pondělí 30. 10. 2017 je možné platit za stravné ve školní jídelně pomocí bezkontaktní platební karty.

Celý článek

Spolupráce s UJAK Praha

Naše škola spolupracuje s Univerzitou Jana Amose Komenského Praha na projektu „Rozvoj občanských kompetencí v oblasti bezpečnosti a…

Celý článek

Akce 1. stupeň

Vladimír Hron na Edisonce

Dne 23. 11. 2017 naší školu navštívil známý zpěvák a moderátor Vladimír Hron. V zaplněné tělocvičně zazpíval…

Celý článek

Akce 2. stupeň

Lampionový průvod a Pohádková škola

Lampionový průvod se bude konat  7. 11.  2017 od 16:30 hodin. Sraz s lampióny je před školou. Průvod…

Celý článek

Organizace školního roku

Zahájení školního roku4. září 2017
Podzimní prázdniny26. října a 27. října 2017
Vánoční prázdniny23. prosince 2017 - 2. ledna 2018
Konec 1. pololetí31. ledna 2018
Pololetní prázdniny2. února 2018
Jarní prázdniny19. února 2018 - 25. února 2018
Velikonoční prázdniny29. března a 30. března 2018
Konec 2. pololetí29. června 2018
Hlavní prázdniny2. července 2018 - 31. srpna 2018
Začátek školního roku 2018/20193. září 2018

Dokumenty ke stažení

Nepovinné předměty

Informatika - 4.A

Mgr. Rudolf Zscherp | pondělí | 12:45 - 13:30 hod.

Informatika - 4.B

Mgr. Rudolf Zscherp | středa | 12:45 - 13:30 hod.

Informatika - 4.C

Mgr. Rudolf Zscherp | čtvrtek | 12:45 - 13:30 hod.

Logopedie

Mgr. Karin Helísková | úterý | 13:30 - 15:15 hod.

Sborový zpěv

Bc. Michaela Koželuhová | pondělí | 13:45 - 15:15 hod.

Čteníčko

třídní učitelé | pondělí 1. tř, úterý 2. tř | 11:50 - 12:35 hod.

Německý jazyk - 3. tř

Mgr. Daniela Fišerová | pondělí | 12:45 - 13:30 hod.

Německý jazyk - 4. tř

Mgr. Daniela Fišerová | úterý| 12:45 - 13:30 hod.

Německý jazyk - 5. tř

Mgr. Daniela Fišerová | čtvrtek | 12:45 - 13:30 hod.

Fotbalová příprava

Mgr. David Walter | úterý | 12:45 - 13:30 hod.

Míčové hry

Mgr. Tamara Kokešová, Mgr. Miroslava Tomsová | pondělí | 11:50 - 12:35 hod.

Plavání

Mgr. David Walter | pondělí | 11:50 - 12:35 hod.

Sportovní hry

Mgr. Jana Tušerová | úterý | 12:45 - 13:30 hod.

Kroužky

Vaření

Hana Procházková, Mgr. Dana Klímová | čtvrtek | 15:30 - 16:30 hod.

Hry v bazénu

Lenka Wagnerová | úterý | 15:00 - 16:00 hod.

Sálová kopaná

Mgr. Vladimír Mašek | pondělí | 7:00 - 7:45 hod.

Zdravotní tělesná výchova

Mgr. Miroslava Tomsová | pondělí | 14:00 - 14:45 hod.

Dys. náprava

Mgr. Marina Nováková | čtvrtek | 12:45 - 13:30 hod.

Míčové hry

Mgr. Iva Budková, Mgr. Adriana Tatýrková | pondělí | 12:45 - 13:30 hod.

Florbal

Mgr. Martin Kokeš | pondělí, úterý | 7:00 - 7:45 hod. / 14:00 - 14:45 hod.

Taneční kroužek

Nikola Ottová | středa | 15:30 - 16:30 hod.

Výtvarný kroužek

Mgr. Lucie Korejsová | středa | 15:30 - 16:30 hod.

Rybářský kroužek

p. Jirsák, p. Bílý | pondělí | 15:00 - 16:00 hod.

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

Den otevřených dveří

Informace připravujeme...

Zápis do 1. tříd

Informace připravujeme...

Balíček informací pro prvňáčky aneb co potřebujete vědět než půjdete do školy

Informace připravujeme...

Informace pro prvňáčky

Pomůcky a informace

Informace připravujeme...

Jak probíhá první školní týden?

  • Pondělí 4.9.2017
    Slavnostní zahájení školního roku – 8:00 – 8:45. Účast rodičů ve třídách je možná a vítaná.
  • Úterý 5.9.2017
    Vyučování jen do 9:40, děti probírají chování ve škole (školní řád, bezpečnost). V 8:30 bude proveden nácvik opuštění školní budovy.
  • Středa 6.9. 2017
    Vyučování opět do 9:40, pokud v rozvrhu je anglický jazyk, tak začíná (AJ platí i pro čtvrtek a pátek)
  • Čtvrtek 7.9.2017
    Vyučování do 10:45
  • Pátek 8.9.2017
    Vyučování do 10:45
  • Od pondělí do pátku je možno po vyučování přihlašovat ještě dítě do školní družiny, případně do školní jídelny (zde možno i před zahájením vyučování).
  • Od 11. 9.2017 mají první třídy standardní rozvrh do 11:40, ale jedenkrát v týdnu do 12:35 – informace o tomto a dalších věcech u třídních učitelek.

Adresa - poštovní

ZŠ Teplice, Edisonova ul. Edisonova 1732/9 41501 Teplice

Telefon a fax

417 563 486

E-mail

info@edisonka.cz