
I přes parní letní den jsme se vydali do Bíliny na charitativní běh. Výtěžek šel na podporu Tobiáška, který trpí poruchou autistického spektra. V cíli všechny běžce čekalo občerstvení a pitný režim. Tuto akci doprovázel i dětský den, kdy si mohly děti něco nechat namalovat na obličej nebo si zasoutěžit. Nejen, že nás akce velmi bavila, ale víc nás hřálo, že jsme udělali něco pro dobrou věc. 4.B
