Dnešní den byl pro naše prvňáčky opravdu slavnostní. Poprvé si převzali výpis z vysvědčení za první pololetí a důvod k radosti byl veliký. Všichni žáci si vedli skvěle a svými výsledky udělali radost sobě i rodičům.