Výlet 6.B 

Od pondělí 15. června do čtvrtka 18. června se žáci třídy 6.B vydali objevovat krásy Děčínska. Během školního výletu nachodili desítky kilometrů, zahráli si řadu her a především utužili třídní kolektiv.

Mezi hlavní cíle výletu patřily Děčínský Sněžník, rozhledna Růženka a Dolský mlýn. Nechyběla ani prohlídka města Děčín a jeho okolí. Počasí nám přálo a všichni si odvezli spoustu zážitků, na které budou ještě dlouho vzpomínat.

Děkujeme žákům za skvělou atmosféru a vzorné chování během celého pobytu.

  • PŘEHLED AKTUALIT
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy