Společné chvíle 2. A – v kině i na hřišti

V pátek jsme si s žáky užili příjemné společné dopoledne. Navštívili jsme kino, kde jsme zhlédli pohádku Toy Story: Příběh hraček 5, která děti velmi zaujala a moc se jim líbila. Během promítání nechyběl smích, napětí ani radost z oblíbených hrdinů.
Protože se blíží konec školního roku, rozhodli jsme se společný den ještě zpříjemnit návštěvou hřiště. Děti si zde s radostí pohrály, zabavily se a užily si čas strávený se svými spolužáky na čerstvém vzduchu.
Celý den se nesl v pohodové a veselé atmosféře. Pro děti to byl krásný společný zážitek a příjemné zpestření závěru školního roku. 😊

  • PŘEHLED AKTUALIT
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy