Výsledky atletického čtyřboje

Dne 20. 9. 2018 se v Bílině konaly atletické závody ve čtyřboji. Závodili 4 kategorie – chlapci mladší (6-7. třída), starší (8-9. třída), děvčata mladší, starší.

Naše škola se nejlépe umístila v kategorii starších chlapců, kde jsme skončili druzí, za ZŠ Bílá cesta. Naší školu reprezentovali Martin Růžička, Michal Trnovec, Ondřej Borosch, Matyáš Lána a David Köstl. Individuální výkon bych vyzdvihl ve skoku dalekém Martina Růžičku, který skočil 504 cm.

V kategorii mladších žáků jsme skončili na 4. místě, o pouhých 18 bodů za ZŠ Buzulucká, vítezem boly družstvo ZŠ Metelkovo. Sestava: Šimon Buben, Ondřej Marek, Dominik Chmel, Martin Chýle a Daniel Heidenreich.

Starším devčatům se tolik nedařilo, kdy skončili na 9 místě ve složení: Kristýna Džubanová, Lucie Janáčková, Andrea Plešáková, Veronika Peštová a Jana Větrovcová.

Naopak mladší děvčata slibují velkou naději pro naši školu. Skončili na pěkném 3. místě s nevelkou ztrátou na zlatou a stříbrnou pozici. Startovali ve složení: Michaela Zárubová, Karolína Slunéčková, Veronika Najmanová, Michaela Šulistová a Natálie Dufková, která skončila v celkovém pořadí 51 děvčat na třetím místě a velkou měrou přispěla k úspěchu.

  • PŘEHLED AKTUALIT
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy