Prohlášení o ochraně osobních údajů

Vážení rodiče, vážení zákonní zástupci,

v souvislosti s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR), které vstoupilo v účinnost 25. května 2018, přijala naše základní škola několik opatření. Byla vydána vnitřní směrnice, jmenován pověřenec pro kontrolu problematiky GDPR (vše k nalezení na webových stránkách školy zde). V Prohlášení o ochraně osobních údajů vás se záležitostmi GDPR, konkrétně se týkající naší školy, chceme podrobně seznámit. Součástí prohlášení je i návrh vašeho souhlasu se zpracováním osobních dat vašich dětí. Pokud budete mít dotazy ohledně aplikace GDPR na naší škole, volejte 602 494 373 nebo piště na masek@edisonka.cz.

Prohlášení_o_ochraně_osobních_údajů_ke_zveřejnění

Souhlas_se_zpracováním_osobních_údajů

  • PŘEHLED AKTUALIT
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy