Minikopaná dívek – okresní finále

Již tradičně jsme se zúčastnili tohoto turnaje. Většina děvčat hrála poprvé na velkém hřišti a tak je první zápas s Gymnáziem TCE poněkud zaskočil. Dívky se musely na hřišti rychle orientovat, tak aby ubránily nebezpečné hráčky soupeře, což se jim zvláště v první půli moc nedařilo. Ve druhém poločase již bylo patrné zlepšení a tak i přes porážku 4:0 nebylo třeba věšet hlavy. Ve druhém zápase proti tradičnímu rivalovi ZŠ Buzulucké se již děvčatům dařilo i gólově prosazovat. Ve velmi vyrovnaném zápase jsme remizovali 3:3. Poslední zápas rozhodla naše výborná obrana v čele s gólmankou Verčou, která svými obětavými  zákroky vychytala nulu a pomohla tak k těsnému vítězství 1:0.

Celkově děvčata skončila na krásném druhém místě, ke kterému jim moc gratulujeme.