Okresní finále v basketbalu na Edisonce

Dne 15.března 2018 se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu mladších žáků a žákyň. V kategorii ml.žáků se představili žáci čtyř škol-ZŠ Buzulucká,ZŠ Bílá cesta,ZŠ Maršovská a pořádající ZŠ Edisonova. V kategorii ml.žákyň soupeřily žákyně tří škol-ZŠ Buzulucká, ZŠ Bílá cesta a ZŠ Edisonova.

Naši žáci podlehli pouze v zápase s ZŠ Bílá cesta a obsadili 2.místo.V tomto zápase se nám nedařila střelba – vstřelili jsme jen jeden koš. Obrany vládly utkání a i soupeř trefil jen tři body.Náš tým sehrál turnaj  velmi dobře a z jednotlivců zaujal Raul Ahounou. Naše žákyně vyhrály obě utkání a získaly prvenství.Na našich hráčkách byla vidět kvalitní příprava a k vítězství pomohl také  výborný výkon Michaely Šulistové.

Okresní finále mělo hladký průběh a slušnou sportovní úroveň. Nedostatkem je pouze malá účast škol. Těšíme se na příští rok!

  • PŘEHLED AKTUALIT
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy